PROGRAM PARTNERSKI

OTRZYMUJ PROWIZJE OD SPRZEDAŻY PRODUKTÓW NA UA.COM

W ramach

PROGRAMU PARTNERSKIEGO® UNDER ARMOUR zweryfikowane witryny internetowe mogą zamieszczać u siebie linki przekierowujące do www.underarmour.com i zarabiać prowizje ze sprzedaży po kliknięciu. W przypadku wszystkich transakcji wynikających z kliknięcia takich linków to Under Armour® zajmuje się realizacją zamówień i obsługą klienta; partner przekierowuje do nas jedynie klientów chcących dokonać zakupu. Partnerzy zamieszczający linki do www.underarmour.com mają dostęp do największego internetowego asortymentu produktów Under Armour®, od modeli HeatGear® i ColdGear® – pionierów w branży specjalistycznej odzieży sportowej – po nasze najnowocześniejsze linie produktów do trekkingu i treningów wytrzymałościowych.

PROGRAM PARTNERSKI – często zadawane pytania

KIEDY I JAK OTRZYMAM PROWIZJĘ?

Prowizje wypłacane są co miesiąc.

SKĄD WIADOMO, ŻE ZAMÓWIENIE POCHODZI Z MOJEJ WITRYNY?

Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi gromadzenia i umieszczania linków prowadzących z Twojej witryny do UnderArmour.com, a umożliwisz nam dokładne śledzenie, skąd pochodzi każda osoba odwiedzająca naszą stronę i kto dokonuje zakupu. W tym celu wykorzystujemy technologię plików cookie; linki z Twojej witryny zawierają unikalny identyfikator źródłowy Twojej witryny. Za każdym razem, gdy użytkownik trafia do nas za pośrednictwem umieszczonych przez Ciebie linków, wiemy, że gdy dokona zakupu, prowizja ma trafić do Ciebie.

CZY MOGĘ PRZYJMOWAĆ ZAMÓWIENIA NA SWOJEJ STRONIE?

Nie. Regularne aktualizacje produktów, zmiany cen promocyjnych i weryfikacja dostępności w magazynie stanowią część naszego zintegrowanego środowiska zakupowego. Aby dokładnie śledzić dostępność produktów, gromadzić wszelkie niezbędne dane oraz zagwarantować najwyższej jakości obsługę klienta, to Under Armour musi być stroną realizującą transakcję. My zajmujemy się realizacją zamówień oraz obsługą klienta, dzięki czemu Ty możesz skupić się na zwiększaniu ruchu w swojej witrynie.

CZY DOSTĘPNE SĄ NARZĘDZIA DO RAPORTOWANIA ONLINE?

Tak. Po przyjęciu do programu uzyskasz dostęp do Panelu śledzenia i raportowania dla partnerów. W każdej chwili będziesz mieć możliwość sprawdzenia swoich zarobków oraz raportów z danymi o ruchu. Raporty te nie tylko pokazują, ile zarabiasz, ale także śledzą inne wskaźniki wydajności witryny, dzięki którym możesz dostosować parametry swojego uczestnictwa w programie i zmaksymalizować dochody.

CZY OTRZYMAM PROWIZJĘ OD SWOICH WŁASNYCH ZAKUPÓW?

Tak. Prowizję otrzymasz od każdego zakupu, którego dokonasz w witrynie UnderArmour.com po kliknięciu zamieszczonego w Twojej witrynie linku w ramach Internetowego programu partnerskiego Under Armour.

A CO W PRZYPADKU ZWROTU PRODUKTU?

Jeśli użytkownik zwróci produkt w celu uzyskania zwrotu pieniędzy lub jeśli obciążenie karty kredytowej zostanie cofnięte w wyniku sporu lub oszustwa związanego z kartą kredytową, Twoje konto zostanie obciążone kwotą równą wielkości prowizji uzyskanej z takiej transakcji. Jeśli klient wymieni zwracany produkt na nowy lub jeśli produkt zostanie utracony/uszkodzony, a my wyślemy klientowi produkt zastępczy, zachowasz otrzymaną prowizję.

KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Przeczytaj umowę z firmą partnerską Affiliate Window i wypełnij wniosek online. Powiadomimy Cię, gdy Twoja witryna zostanie zaakceptowana. W ramach weryfikacji odwiedzimy Twoją witrynę i sprawdzimy, czy spełnia warunki Internetowego programu partnerskiego Under Armour. Po zatwierdzeniu otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące logowania się na konto partnera oraz wyboru i umieszczania linków. Partnerzy mają do wyboru różnorodne banery, przyciski i linki tekstowe.

Po umieszczeniu linków możesz zacząć generować dodatkowe przychody. Z biegiem czasu możesz jeszcze bardziej optymalizować swoje uczestnictwo w programie i zarabiać jeszcze więcej. Skontaktuj się z Affiliate Window, aby poznać sprawdzone metody, uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania oraz dowiedzieć się więcej na temat możliwości promocyjnych.

JAK TO DZIAŁA?

W ramach Internetowego programu partnerskiego Under Armour otrzymujesz prowizje poprzez odsyłanie osób odwiedzających Twoją witrynę do witryny UnderArmour.com. To dla partnerów doskonały sposób na uatrakcyjnienie swojej witryny i oferowanie klientom większej wartości. Za pośrednictwem sieci Affiliate Window będziesz mieć dostęp do chronionego hasłem internetowego systemu raportowania, w którym zobaczysz szczegółowe statystyki dotyczące Twojej witryny. Otrzymasz procent od każdej sprzedaży wygenerowanej przez kliknięcie banera, przycisku lub linku promocyjnego UnderArmour.com, które umieścisz w swojej witrynie internetowej, w swoim newsletterze lub w wiadomości e-mail. My zajmujemy się realizacją zamówień oraz obsługą klienta. Śledzimy również Twoją sprzedaż i wysyłamy e-mailem miesięczne podsumowanie Twoich zarobków.

DLACZEGO WARTO?

Nic Cię to nie kosztuje. Zarabiasz pieniądze. Zwiększasz wartość swojej witryny i zachęcasz kupujących do ponownych odwiedzin. Zasady programu są proste. Ty otrzymujesz prowizje, a UnderArmour.com zajmuje się obsługą klienta i realizacją zamówień od A do Z.